KODĖL MES

Vedini techninio ir analitinio požiūrio, jau 10 metų teikiame el.komercijos sprendimų paslaugas. Specializuojamės išskirtinai Magento TVS integracijose, paieškos optimizacijoje, greitaveikoje bei produktų informacijos valdyme. Remiantis geriausiomis vartotojo patirties (UX) praktikomis kuriame ilgalaikę skaitmeninę strategiją, orientuotą į laipsnišką kokybinių rodiklių kilimą.
Mūsų istorija

Mūsų DNR

Komandos kultūra ir pamatinės vertybės atsispindi mūsų DNR ir geriausiai atsako į klausimą, kodėl mumis verta pasitikėti.

Pasitikėjimas yra svarbiausia

Mūsų verslo tinklas yra paremtas abipusiu pasitikėjimu ir įsipareigojimais. Visada siekiame ilgalaikės partnerystės su savo klientais – tai esminis raktas į sėkmingą bendradarbiavimą. Tikime, jog mūsų sėkmė gali būti išmatuota tik pagal kliento sėkmę.

Tobulumo link

Mūsų didžiausias prioritetas – aukščiausia kokybė ir preciziškas tikslumas kiekviename žingsnyje. Tikime inovacijomis, komandiniu darbu, kūrybiškumu, tačiau didžiausią dėmesį skiriame kokybės strategijai.

Sužinokite daugiau

Skaidrumas

Vidiniai ir išoriniai kasdieninių projektų procesai yra visiškai aiškūs tiek mūsų darbuotojams, tiek klientams. Kiekvienas naujas projektas prasideda vidinių procesų detalizacija bei supažindinimu su projekto tėkme ir techniniais aspektais. Remiamės 15 minučių tikslumo metodika, kurios pagalba įvertiname, kiek valandų turime paskirti kiekvienai užduočiai. Mūsų tikslas – paversti savo verslo klientus į verslo partnerius.

Sužinokite daugiau

Žingsniu priekyje

Dėl proaktyvaus požiūrio, plataus tarpdisciplininių žinių bagažo ir ilgalaikės patirties, galime nuspėti mažas, bet reikšmingas detales, kurios garantuoja sėkmę ateityje.

Greitas patekimas į rinką

Remdamiesi MMP teorija (Minimal Marketable Product) orientuojamės į sprendimų aibę, auginančią produkto vertę. To pasekoje galime optimizuoti išlaidas ir išgryninti siekiamus tikslus maksimaliai susitelkiant į rezultatą.

Mėgavimasis procesu

Kiekvienas naujas projektas yra lyg naujas iššūkis. Mes mėgaujamės kelione kartu per visą projekto ciklą ir džiaugiamės galėdami pateikti sprendimus net pačioms sudėtingiausioms problemoms. Tvirta komanda yra mūsų sėkmės garantas.

Apdovanojimai

Apdovanojimai, kurių sulaukiame, yra mūsų ir mūsų klientų bendro darbo rezultatas

Rekomendacijos

Mūsų klientai