Karjera

Augame tuomet, kai esame apsupti talentingų žmonių.

Karjera

Jau 10 metų kuriame e. komercijos sprendimus, kuriuose kasdien apsipirkinėja milijonai lankytojų. Vis tik, gerai žinome, kad norėdami užkariauti naujus horizontus, to nepadarysime vieni. Nuolat pildome savo komandą talentingais bei ambicingais kolegomis, nes tik taip galime visapusiškai augti.

Iš patirties žinome, kad geriausiai dirbame tada, kai esame saugioje aplinkoje, kurioje nėra vietos nereikalingai įtampai. Suprasdami tai, kasdien kuriame kultūrą, grįstą pasitikėjimu ir asmenine atsakomybe.

Peržiūrėti pozicijas

Prisijunk!

Metas naujiems iššūkiams?
Užmesk akį, ko šiuo metu ieškome.

Jei norimos pozicijos sąraše neradai, tačiau turi daug ambicijų ir nori prisijungti prie mūsų, parašyk [email protected]

Kuo mes tikime?

Tikime, kad ne mažiau už technines kompetencijas svarbios ir tvirtos vertybės, kuriomis remiamės kiekvieną dieną:

Dėmesys sprendimams

Dėmesys sprendimams

Harmoninga aplinka

Harmoninga aplinka

Asmeninė atsakomybė

Asmeninė atsakomybė

Atviras dalijimasis

Atviras dalijimasis

Dėmesys sprendimams

Dėmesys sprendimams

Harmoninga aplinka

Harmoninga aplinka

Asmeninė atsakomybė

Asmeninė atsakomybė

Atviras dalijimasis

Atviras dalijimasis

Ką kalba „Adeo Web“ žmonės?

Ramutė

Projektų vadovė

Į „Adeo Web“ atėjau dirbti po 4 metus trukusių motinystės atostogų. Neslėpsiu, buvo neramu „iškristi“ iš taip greitai besikeičiančios IT rinkos. Tačiau jau nuo pat pirmų dienų supratau, kad šioje įmonėje dirba žmonės, kurie yra suinteresuoti kitų gerove, kurie lygiai taip pat klysta bei džiaugiasi tiek mažais, tiek dideliais laimėjimais.


Man „Adeo“ tapo ne tik darbu, bet ir bendruomene, kurioje gera, saugu ir drąsu įgyvendinti tiek asmeninius, tiek įmonės tikslus. Esame ne tik kolegos, bet ir draugai, kurie vienu ritmu dirba siekdami bendrų rezultatų. Trumpai mus galėčiau apibūdinti taip: Paplos, kai pasiseks. Pakels, kai suklupsi. Pastums, kai matys, kad to reikia.

JokūbasProgramuotojas

Jokūbas

Programuotojas

Vos pradėjęs dirbti „Adeo Web“ supratau, kad kompanijoje juntama stipri vakarų IT įmonių kultūros įtaka: nuo modernių įrankių iki efektyvesnių procesų, nuo sklandaus įvedimo į darbą iki nuolatinio organizacijos kultūros tobulinimo. Labai nudžiugino, kad tokį aukštą lygmenį pasiekė lietuviška įmonė.


Mane nustebino darbuotojo savijautai skiriamas dėmesys ir lanksčių sąlygų taikymas, padedantis kiekvienam dirbti efektyviausiu ritmu. Ieškant optimalių darbo vietos sprendimų, čia svarbi visų darbuotojų nuomonė, tad kultūrą įmonės viduje kuriame drauge.

Gabrielė

UX/UI dizainerė

Džiaugiuosi, jog „Adeo Web“ pasitikėjo manimi ir leido pradėti naują karjeros etapą, kuriame dar neturėjau praktinės patirties. Dirbdama čia labiausiai vertinu atvirumą ir skaidrumą – visi žinome, kaip įmonei sekasi, kokie yra ateities planai ar numatomi projektai. Galiu užduoti atvirus ar ne visada patogius klausimus ir gauti atsakymus į juos.


„Adeo Web“ viduje noriai dalijamės idėjoms, kurios mums padeda augti ir kaip agentūrai, ir kaip darbdaviui. Šios savybės paneigė mano anksčiau turėtus stereotipus apie lietuviškų įmonių kultūrą.

Programuotojas

Mantas

Programuotojas

Nors pirmuoju bandymu į „Adeo Web“ man patekti nepavyko, dėl įmonės profesionalaus požiūrio ir šilto priėmimo nusprendžiau pabandyti dar kartą... And here I am! Kompaniją labiausiai vertinu dėl pozityviam psichologiniam klimatui skiriamo dėmesio – čia tikima, kad bereikalingas stresas tik mažina produktyvumą. Pats galiu pajusti, kiek daug investuojama į darbuotojų saugumą.


Be organizacijos kultūros čia svarbi ir aukšta kodo kultūra, jai skiriame ypatingą dėmesį: komandose nuolat keliame klausimus, reiškiame konstruktyvią kritiką bei dalijamės žiniomis, kaip jį rašyti geriau. O turėdami aiškią kompetencijų matricą tiksliai žinome, kur reikia tobulėti kiekvienam asmeniškai.

1 / 8