ES Projektai

UAB „Adeo Web“ tarptautinės tinklaveikos, įsitraukimo į MTEPI partnerystės tinklus skatinimas

Projekto veiklų vykdymo pradžia 2023-09
Projekto veiklų vykdymo pabaiga 2025-09

Projekto tikslas - pritraukti stambių e-prekybos platformų dėmesį ir užmegzti partnerystes su MTEPI veiklą vykdančiais dalyviais, Lietuvos e-prekybos sprendimus paversti matomus ne tik Lietuvoje, bet tarptautiniu mastu.

Mūsų tikslas yra ne tik dalyvauti tarptautiniuose renginiuose ir konferencijose, kuriose pristatome savo išskirtinius sprendimus ir įmonės potencialą, bet ir aktyviai pozicionuoti Lietuvą kaip inovacijų ir verslo draugišką vietą, kurioje gausu partnerystės ir verslo galimybių. Mes tikime, kad šis projektas ne tik leis mums augti bet ir pritrauks tarptautinius dėmesio centrų.

Renginiai, kuriuose planuojama dalyvauti:

DMEXCO yra pirmaujantis skaitmeninės rinkodaros ir technologijų renginys Europoje. Pagrindinių skaitmeninio verslo, rinkodaros ir inovacijų žaidėjų susitikimo vieta ir bendruomenė Vokietijoje. suburiantis pramonės lyderius, rinkodaros bei technologijų pionierius, kad nustatytų skaitmeninę darbotvarkę. Tiek pasauliniu mastu, tiek lokaliai orientuota DMEXCO siūlo ekosistemą su ekspozicijomis, novatoriškais pagrindiniais pranešimais, gyvomis diskusijomis ir informacinėmis meistriškumo klasėmis, nusakančiomis skaitmeninės ekonomikos ateitį ir didinančią rinkos vertę. Konferencijoje taip pat organizuojama B2B erdvė, kuri skirta susitikimams tarp programuotojų, inžinierių, e-prekybos specialistų, investuotojų, e-prekybos agentūrų.

Adobe Summit, tai renginys skirtas e-prekybos agentūroms, technologinių modulių kūrėjams ir investuotojams iš viso pasaulio. Renginys daugiau skirtas ryšių mezgimui, verslo partnerių ir investicijų paieškai.

Akeneo Unlock, tai renginys skirtas išskirtinai e-prekybos produktų informacijos programinės įrangos vystytojams. (PIM). Konferencijos metu pranesejai dalinsis įžvalgomis apie produktų informacijos strategijas e-prekyboje ir naujausias technologijas šioje srityje. Renginyje bus ypač daug tinklaveiklos: organizuojamas „B2B tinklaveikos renginiai” Konferencijoje susitinka e-prekybos agentūros, PIM technologijų kūrėjai, investuotojai.

Projekto vertė 15.000 EUR
ES finansavimas 13.000 EUR