E. komercijos sprendimų programavimas ir vystymas

E. komercija – kompleksiškas ir nuolat evoliucionuojantis sektorius, todėl norintiems būti priekyje būtini progresyvūs sprendimai. Pasitelkdami lyderiaujančius technologinius įrankius, programuojame, vystome bei palaikome daugiakanalės (omnichannel) prekybos sprendimus.

Šių sprendimų visuma padeda ambicingiems verslams optimizuoti prekybos procesus, veikti efektyviau bei uždirbti daugiau.

Pagrindinės mūsų stiprybės

E. parduotuvės ir prekyvietės (marketplaces)

Suprantame, jog nėra vienodų klientų, turinčių identiškus poreikius. Todėl į kiekvieną e. prekybos projektą pirmiausia žiūrime kaip į naują galvosūkį, atveriantį kelią į verslo tikslus. Kuriame e. parduotuves bei prekyvietes, kurios veikia greitai ir patikimai net turėdamos milijonus prekių ar lankytojų.

Įgyvendinti projektai Plačiau

Išorinės integracijos

Pilnas internetinės prekybos potencialas atsiskleidžia apjungus skirtingas jos sritis. Įdiegtos PIM, ERP, OMS ar kitos sistemos gali kilsteli verslo našumą į visai kitą lygį. Tokios integracijos optimizuoja procesus, padeda efektyviau išnaudoti resursus bei suteikia tikslią informaciją apie verslo rezultatus.

B2B procesų skaitmenizacija

Pasitelkus tinkamus įrankius, daugelį rutininių verslo procesų galima išspręsti efektyviau. Veiklos skaitmenizacija padeda svarbius sprendimus priimti remiantis konkrečia informacija, o ne kliaujantis nuojauta. Tikime, jog savo laiką verčiau išnaudoti toms sritims, kurios reikalauja ekspertiškumo ir kūrybiškumo, o ne rankinio darbo.

Individualūs sprendimai

Įrankių, papildinių ir iš anksto paruoštų sprendimų – begalė. Vis tik, jie ne visuomet atitinka konkretaus verslo poreikius ir sprendžia specifines problemas. Prireikus nestandartinio sprendimo, kuriame juos patys: nuo e. komercijos aplikacijų iki vidinių sistemų.

Duomenimis grįstas dizainas e. komercijai

Ieškote patikimo bendražygio e. komercijos projektams?

Susisiekime

Mūsų klientai