Kviečiame į „Adeo Web“ back-end akademiją

Akvilė, Head of People

Programavimas yra tai, ką jau dešimtmetį darome kasdien. Tikime, kad tai ir mokame geriausiai, todėl šį pavasarį nusprendėme pasidalinti šiomis žiniomis su augančiais IT specialistais. „Adeo Web“ akademijoje siekiame jiems padėti įgyti tvirtus back-end programavimo pamatus ir suteikti praktinės darbo patirties su vienais didžiausių e. komercijos projektų Lietuvoje.

Kviečiame prisijungti tiek paskutinių kursų studentus, tiek savamokslius programuotojus ar kitų sričių specialistus, nusprendusius persikvalifikuoti ir susipažinti su darbo IT srityje specifika. Ši akademija labiausiai orientuota į tuos, kurie jau turi bazinius programavimo įgūdžius – jiems tai gali tapti tvirtu pirmuoju žingsniu į technologinę karjerą.

Per du mėnesius truksiančius kursus turėsite progą pažinti pilną programuotojo profesijos spektrą: nuo darbo IT komandoje principų iki techninių užduočių įgyvendinimo. Didžiausią dėmesį akademijoje skirsime gerųjų praktikų dėstymui ir modernių web technologijų pristatymui bei diskutuosime, kaip jas pritaikyti projektams, kuriuos per dieną aplanko dešimtys tūkstančių naudotojų.

Ši akademija labiausiai orientuota į tuos, kurie jau turi bazinius programavimo įgūdžius – jiems tai gali tapti tvirtu pirmuoju žingsniu į technologinę karjerą.

Pirmoji akademijos dalis bus skirta susipažinimui su bendriniais įgūdžiais, o vėliau pereisime prie konkrečių techninių užduočių įgyvendinimo. Kursą dalyviai užbaigs atlikdami komandines užduotis realių projektų aplinkoje.

Akademijos lektorių komandą sudarys patyrę „Adeo Web“ programuotojai ir projektų vadovai, kurie IT iššūkius sprendžia kiekvieną dieną ir yra pasiryžę padėti, patarti ir, prireikus, pavaduoti „Google“.

Dėstytojai:

Vaidas Mikalauskas | „Adeo Web“ technologijų vadovas

Aurimas Žalnieraitis | TypeScript / Node.js / Laravel / 

Dovydas Altaravičius | CI/CD / Symfony / Magento / Unix

Aivaras Kairevičius | Magento

Robertas Tamašauskas | DevOps 

Paulius Adamonis | Microservices / Sylius / Symfony

Irmantas Pakatilis | Projektų valdymas / Agile / IT darbų organizavimas

Skamba įdomiai? Trumpai papasakok apie save registracijos formoje, pasikalbėkime ir susitikime jau gegužės 9 d. 

Siekiant užtikrinti efektyviausią žinių dalijimąsi, organizuosime popietinius (nuo 14 val.) fizinius susitikimus mūsų Kauno biure (BLC verslo centras). Registracijų laukiame iki balandžio 25 d.

Registracija

Dėmesio – Akademijos startas nukeliamas į gegužės 9 d.