Adeo Web keliauja į Alpes '22

Linas, Communicator

Tradicijos kompanijoje yra svarbu. Vieni į upę leidžia baidares, kiti čiuožia slidėmis, treti geimina LoL’ą, o „Adeo Web“ viduje turime tradiciją vasarą kopti kalnais.

Kartais tie kalnai gali būti visai nedideli, kaip, pavyzdžiui, laipteliai kylant iš Velnio duobės, kartais artimi kaip Zakopanės Tatrai, o kartais jau ir visai snieguoti kaip viršukalnės Slovakijoje. Vis tik, kartelę visuomet norisi kelti aukštyn, todėl šiemet mūsų taikiklyje atsirado Alpės, o visai netrukus saujoje jau turėjome 40 bilietų į Bergamą Italijoje.

Įspūdžių pilno maršruto sudėliojimui į kompaniją pasikvietėme žinomą keliautoją Dainių Kinderį, kuris kelionių sąskaitoje turi jau daugiau nei 100 aplankytų pasaulio šalių. Su patikima kompanija pasileidome į kelionę, kuri garantavo pilną idiliškos Italijos komplektą: iššūkį metantys kalnų žygiai, jaukūs Como ežero pakrantės miesteliai, sraunūs kriokliai, trumpos išvykos į Šveicariją ir tiesiog aperoliniai pasisėdėjimai terasoje iki paryčių, apie kuriuos plačiau pasakoti jau būtų ne visai padoru.

Iš Italijos grįžome su pilnomis kuprinėmis ilgam liksiančių prisiminimų, todėl klausimų kaip ir nekyla – kitąmet susitiksime tuo pačiu laiku, tik jau ant kito kalno.

Linas, Communicator

Typer of words. Taker of pictures. Teller of stories. Lover of short sentences.