Privatumo Politika

Slapukus (angl. cookies) savo svetainėje naudojame siekdami užtikrinti sklandesnę naudotojų patirtį, efektyvų bendravimą su klientais ar potencialiais darbuotojais bei norėdami geriau suprasti auditorijos poreikius per gaunamus statistinius duomenis. Lankydamiesi šioje svetainėje sutinkate su žemiau pateikta privatumo politika.

Surinktų asmens duomenų valdytojas yra kompanija UAB „Adeo Web“, įsikūrusi K. Donelaičio g. 60, Kaunas, LT‑44248, el. paštas [email protected]. Atsakingai vertiname savo lankytojų privatumą, todėl įsipareigojame gerbti ir saugoti asmens duomenis bei be papildomo informavimo nesidalinti turima asmenine informacija su trečiosiomis šalimis.

Kokiu tikslu renkama asmeninė informacija?

  • Siekiant užtikrinti sklandų bei saugų svetainės veikimą ir atlikti nuolatinius jos patobulinimus, remiantis ankstesne naudotojų patirtimi.
  • Siekiant informuoti apie laisvas darbo pozicijas ir pateikti reikiamą informaciją apie tolimesnius įdarbinimo proceso etapus.
  • Siekiant atlikti auditorijos statistikos analizę pagal surinktus lankytojų duomenis.
  • Siekiant vykdyti efektyvesnes rinkodaros kampanijas ir parodyti aktualias reklamines kampanijas trečiųjų šalių tinkluose.
  • Siekiant atsakyti į gautas paslaugų užklausas ir kitus lankytojų užduotus klausimus.

Kokią informaciją renkame?

  • Kandidatų kontaktinę informaciją ir jų atskleidžiamą informaciją, kuri reikalinga potencialioms pareigoms vykdyti.
  • Užklausas atsiuntusių ar klausimus uždavusių asmenų kontaktinius duomenis.

Trečiųjų šalių paslaugų tiekėjai („Google Analytics“, „Google Ads“, „Facebook“, „Linkedin“) gali svetainės lankytojams įdiegti slapukus, kurie skirti rinkodarai ar statistinių duomenų rinkimui. Daugeliu šių atvejų, analizuojami nuasmeninti duomenys, tokie kaip amžiaus kategorija, naudojama kalba, naršymo įrenginys, apytikslė buvimo vieta ir kt.

Kiek laiko saugome surinktą informaciją?

Esame suinteresuoti turėti tik aktualius duomenis, todėl surinktą asmens informaciją siekiame saugoti tol, kol ji yra aktuali ir nepasenusi. Duomenis tvarkome ne ilgiau nei to reikalauja tikslai, kuriais duomenys buvo surinkti, arba tokį laikotarpį, kokį nustato atitinkami teisės aktai. Kai kurios iš duomenų kategorijų turi įrankių jau nustatytą saugojimo laikotarpį:

  • Statistinė informacija, surinkta tokiais įrankiais kaip „Google Analytics“, įprastai naudojama iki 36 mėn.
  • Tiesioginės rinkodaros duomenis saugome iki asmens pareikalavimo juos ištrinti.
  • Įrenginio slapukai įprastai išlieka iki 24 mėn. arba kol juos pašalinate patys.

Kontaktinė informacija

Jei turite papildomų klausimų apie mūsų renkamus duomenis ar taikomus privatumo standartus, susisiekite el. paštu [email protected] ir su jumis susisieksime per įstatymuose nurodytą laikotarpį (1 mėnesį).