Jaunesnysis DevOps inžinierius (-ė)

Pozicija

Vieta

Kaunas

Atlyginimas

1000 - 1400 €/mėn. į rankas

Ieškome jaunesniojo DevOps inžinieriaus (-ės), kuris (-i) prisijungtų prie mūsų komandos gretų ambicingiems projektams ir čia augtų. Turėsi progą mokytis ir svariai prisidėti prie gerai pažįstamų ilgalaikių e. komercijos projektų infrastruktūrų: Topo Centras, Pegasas, Eoltas, Kotryna Group ir kitų.

Aplikuoti
Apie poziciją

Apie poziciją

Šioje pozicijoje bendradarbiausi su programuotojais užtikrinant sklandų darbą ir automatinius delivery procesus. Tai gera proga auginti patirtį ir įgūdžius, nes savo užnugaryje visuomet turėsi techninį vadovą, patyrusį DevOps kolegą bei talentingus programuotojus.

 • Konfigūruosi projektų aplinkas naudodamas Docker ir Kubernetes;
 • Dirbsi su Google Cloud Platform, Digital Ocean;
 • Bendradarbiausi su programuotojais užtikrinant sklandų darbą ir automatinius delivery procesus;
 • Terminalas – tai vieta, kur tu jautiesi kaip namie;
 • Svarbiausia DevOps dalis - CI/CD procesas. Prižiūrėsi Gitlab pipelines ir jais rūpinsiesi;
 • LEMP paketas (konfigūracija gedimų šalinimas, diegimas);
 • Žinoma, kad Linux.
Apie tave

Apie tave

Tikimės, kad geras rezultatas tau yra itin svarbus, nes ieškai projektų, kuriais galėtum didžiuotis ir net šiek tiek jais pasigirti. Supranti, kad tiek vidiniai kolegos, tiek klientas yra viena lygiavertė komanda, tad šių žmonių į(si)traukimas ir edukavimas tau – vienas esminių faktorių bendro darbo sėkmei.

Be to, supranti, kad kompleksiški projektai reikalauja nemažos atsakomybės, kuri kartais gali iššaukti ir nelengvas situacijas. Bet tu gi su jomis esi jau dirbęs ir savo analitinio mąstymo pagalba gebi atrasti racionalius sprendimus bei ramiai tai perduoti komandai, ar ne?

Viliamės, kad esi smalsus žmogus ir nuolat mokaisi. Čia, Adeo Web, dauguma mūsų tokių. Tad niekam nereikia sukti galvos, kokių knygų užsakyti, į kokią konferenciją nuvažiuoti ar kokiame virtualiame renginyje dalyvauti, nes šis poreikis ateina iš pačių mūsų.

Esame nedidelė komanda ir neturime bereikalingos struktūros, kuri stebėtų, kaip yra išpildomi klientų lūkesčiai. Kiekvienas atsakome už savo darbus ir indėlį į klientų sėkmę. Rūpinamės, kad sektųsi ne tik jiems, bet ir kolegai, kuris sėdi šalia ar kitoje kameros pusėje.

Atlygis

Atlygis

Atlygio rėžiai šiai pozicijai svyruoja nuo 1000€ iki 1400€ „į rankas“. Konkreti suma priklausys nuo tavo patirties, kompetencijų ir požiūrio, kuriuos įvertinsime pagal tavo motyvacinį laišką bei pokalbį. Štai, ką dar turėtum įvertinti be finansinio atlygio:

 • Lanksčias darbo valandas.
 • Papildomą gimtadienio laisvadienį.
 • Kompensaciją sveikatos priežiūros paslaugoms „Stebby“ platformoje.
 • Hibridinį darbo modelį ir laisvę rinktis – dirbsi namie, biure Kaune ar derinsi skirtingas vietas.
 • E. mokymosi platformas (Laracasts, Symfonycasts, Macademy, Audible ir kt.) bei knygas, konferencijas ir technologijų sertifikatus.
 • Antros pensijos kaupimą, dengiamą įmonės. Taip pat turėsi galimybę kaupti III pakopos pensijoje per darbdavį.

Aplikuok dabar

* Privalomas laukas

Vardą ir pavardę gali sudaryti tik raidės.

* Privalomas laukas

Neteisingai įvestas el. pašto adresas.

* Privalomas laukas

Telefono numerį turi sudaryti 5-25 skaitmenys.
Dokumentas nepasirinktas

Maksimalus dokumento dydis 12 MB - galimi formatai .pdf, .doc, .docx, odt, .rtf