Jaunesnysis back-end programuotojas (-a)

Pozicija

Vieta

Visa Lietuva

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas

Ieškome sparčiam augimui pasiruošusio junior PHP programuotojo (-s), kuris (-i) prisijungtų prie mūsų ambicingos komandos gretų. Tavęs laukia ilgalaikės projektų komandos, su kuriomis kiekvieną dieną galėsi tobulėti ir mokytis. Čia turėsi progą svariai prisidėti prie gerai pažįstamų ilgalaikių e. komercijos projektų: Topo Centras, Pegasas, Eoltas, Lemona, etc.

Aplikuoti
Ugne Adeo Web
Apie poziciją

Apie poziciją

Tavo komandą sudarys patyrę back-end ir front-end kolegos, o užnugaryje turėsi techninį vadovą, kokybės specialistus bei DevOps. Savo kompanijoje darbus planuojame pagal Agile metodologiją, o tai reiškia kasdienes ceremonijas, retrospektyvas ir užduočių grooming’a.

Pasitelkdamas Agile, dirbsi komandoje ieškodamas efektyviausių sprendimų sudėtingoms užduotims išnarplioti. Kursi, modeliuosi ir programuosi sistemas rašydamas „švarų“ kodą. Nuolat plėsi žinias tiek programinės įrangos architektūrinėje dalyje, tiek naujose technologijose.

 • Strict-type PHP;
 • Magento PWA;
 • Duomenų bazės užims didelę tavo dienos dalį, todėl tikimės kad moki ir gali lengvai jomis manipuliuoti;
 • Dirbsi tiek su Elastic Search, Varnish, RabbitMQ;
 • Naudojame GIT’ą, todėl galėsi lengvai bendradarbiauti su kolegomis bei pritaikyti gerąsias CI/CD praktikas.
Apie tave

Apie tave

Tikimės, kad geras rezultatas tau yra itin svarbus, nes ieškai projektų, kuriais galėtum didžiuotis ir net šiek tiek jais pasigirti. Supranti, kad tiek vidiniai kolegos, tiek klientas yra viena lygiavertė komanda, tad šių žmonių į(si)traukimas ir edukavimas tau – vienas esminių faktorių bendro darbo sėkmei.

Be to, supranti, kad kompleksiški projektai reikalauja nemažos atsakomybės, kuri kartais gali iššaukti ir nelengvas situacijas. Bet tu gi su jomis esi jau dirbęs ir savo analitinio mąstymo pagalba gebi atrasti racionalius sprendimus bei ramiai tai perduoti komandai, ar ne?

Viliamės, kad esi smalsus žmogus ir nuolat mokaisi. Čia, Adeo Web, dauguma mūsų tokių. Tad niekam nereikia sukti galvos, kokių knygų užsakyti, į kokią konferenciją nuvažiuoti ar kokiame virtualiame renginyje dalyvauti, nes šis poreikis ateina iš pačių mūsų.

Esame nedidelė komanda ir neturime bereikalingos struktūros, kuri stebėtų, kaip yra išpildomi klientų lūkesčiai. Kiekvienas atsakome už savo darbus ir indėlį į klientų sėkmę. Rūpinamės, kad sektųsi ne tik jiems, bet ir kolegai, kuris sėdi šalia ar kitoje kameros pusėje.

Esame įpratę prie nuotolinio darbo, tad tikimės ir tu nieko prieš. Į tai žiūrime lanksčiai, tad kiekvienas sprendžia, kaip dirbti sekasi efektyviausiai: namie, biure, iš kavinės ar tiesiog renkantis mišrų variantą.

Atlygis

Atlygis

Atlygio rėžiai šiai pozicijai svyruoja nuo 1000€ iki 1500€ „į rankas“. Konkreti suma priklausys nuo tavo patirties, kompetencijų ir požiūrio, kuriuos įvertinsime pagal tavo motyvacinį laišką bei pokalbį. Štai, ką dar turėtum įvertinti be finansinio atlygio:

 • Lanksčias darbo valandas.
 • 2 kartus per metus mokamus priedus prie atlyginimo.
 • Kasmetinę kelionę į Europos kalnų viršūnes.
 • Papildomą gimtadienio laisvadienį.
 • Kompensaciją sveikatos priežiūros paslaugoms „Stebby“ platformoje.
 • Hibridinį darbo modelį ir laisvę rinktis – dirbsi namie, biure Kaune ar derinsi skirtingas vietas.
 • E. mokymosi platformas (Laracasts, Symfonycasts, Macademy, Audible ir kt.) bei knygas, konferencijas ir technologijų sertifikatus.
 • Antros pensijos kaupimą, dengiamą įmonės. Taip pat turėsi galimybę kaupti III pakopos pensijoje per darbdavį.

Aplikuok dabar

* Privalomas laukas

Vardą ir pavardę gali sudaryti tik raidės.

* Privalomas laukas

Neteisingai įvestas el. pašto adresas.

* Privalomas laukas

Telefono numerį turi sudaryti 5-25 skaitmenys.
Dokumentas nepasirinktas

Maksimalus dokumento dydis 12 MB - galimi formatai .pdf, .doc, .docx, odt, .rtf