IT Projektų vadovas (-ė)

Pozicija

Vieta

Kaunas

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. į rankas

Ieškome patyrusio techninio projektų vadovo ar vadovės, kuris (-i) jau yra prisidėjęs prie nemažos apimties projektų ar produktų vystymo. Čia kartu kursime kompleksiškus e. komercijos projektus bei sprendinius tokiems ilgalaikiams mūsų klientams, kaip, pavyzdžiui, Eoltas, Topo Centras, Pegasas, Lemona ir kt. Be viso to, tapsi kompanijos, prie kurios kūrimo prisidedame kiekvienas, dalimi. Žmonės kalba, kad „Adeo Web“ komandą neblogai apibūdina tokios savybės kaip pasitikėjimas, laisvė priimant sprendimus ir šiek tiek paprastesnis požiūris į pasaulį.

Aplikuoti
Apie poziciją

Apie poziciją

Tikimės, kad jau esi susidūręs su IT projektų valdymu ir esi turėjęs (-usi) savo programuotojų komandą. Žinai, kas yra UML, Wireframes, user stories ir laisvai susikalbi technine kalba. Žinoma, esi susipažinęs su Agile principais, žinai, kas yra Scrum, ir supranti, kaip veikia techninių projektų vystymo ciklas. Tavo atsakomybės:

 • Padėsi klientui išgryninti poreikius ir juos paversi techniniais reikalavimais;
 • Formuosi užduotis kolegoms programuotojams ir testuotojams Jira platformoje;
 • Stebėsi, kaip komandai sekasi įgyvendinti planus ir rengsi klientams ataskaitas;
 • Valdysi projekto rizikas bei užtikrinsi kliento biudžeto įgyvendinimą;
 • Bendradarbiausi su kitomis vidinėmis ir išorinėmis komandomis (UX/UI, DevOps ir kt.);
 • Nuolat bendrausi su klientų produkto, e. komercijos ir IT vadovais
Apie tave

Apie tave

Kadangi esame paslaugų įmonė, didelį pliusą dedame tiems, kurie anksčiau jau tiesiogiai dirbo su išoriniais klientais. Be to, tikimės supratimo, jog kompleksiški projektai reikalauja nemažos atsakomybės, o kartais gali iššaukti ir įtemptas situacijas. Bet tu gi su jomis esi jau dirbęs ir gebi atrasti racionalius sprendimus, ar ne?

Viliamės, kad esi smalsus žmogus ir nuolat mokaisi. Čia, Adeo Web, dauguma mūsų tokių. Tad niekam nereikia sukti galvos, kokių knygų užsakyti, į kokią konferenciją nuvažiuoti ar kokiame virtualiame renginyje dalyvauti, nes šis poreikis ateina iš pačių mūsų.

Esame nedidelė komanda ir neturime bereikalingos struktūros, kuri stebėtų, kaip yra išpildomi klientų lūkesčiai. Kiekvienas atsakome už savo darbus ir indėlį į klientų sėkmę. Rūpinamės, kad sektųsi ne tik jiems, bet ir kolegai, kuris sėdi šalia ar kitoje kameros pusėje.

Atlygis

Atlygis

Atlygio rėžiai šiai pozicijai svyruoja nuo €1500 iki €2000 „į rankas“. Konkreti suma priklausys nuo tavo patirties, kompetencijų ir požiūrio. Štai, ką dar turėtum įvertinti be finansinio atlygio:

 • Lanksčias darbo valandas;
 • Papildomą gimtadienio laisvadienį.
 • Kompensaciją sveikatos priežiūros paslaugoms „Stebby“ platformoje.
 • Hibridinį darbo modelį ir laisvę rinktis – dirbsi namie, biure Kaune ar derinsi skirtingas vietas.
 • E. mokymosi platformas (Laracasts, Symfonycasts, Macademy, Audible ir kt.) bei knygas, konferencijas ir technologijų sertifikatus.
 • Antros pakopos pensijos kaupimą, dengiamą įmonės. Taip pat turėsi galimybę kaupti III pakopos pensijoje per darbdavį.

Aplikuok dabar

* Privalomas laukas

Vardą ir pavardę gali sudaryti tik raidės.

* Privalomas laukas

Neteisingai įvestas el. pašto adresas.

* Privalomas laukas

Telefono numerį turi sudaryti 5-25 skaitmenys.
Dokumentas nepasirinktas

Maksimalus dokumento dydis 12 MB - galimi formatai .pdf, .doc, .docx, odt, .rtf