Jaunesnysis projektų vadovas

Pozicija

Full time

Vieta

Kaunas  •  Visa Lietuva

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas

Ieškome jaunesniojo techninio projektų vadovo ar vadovės, kuris (-i) jau prisideda prie projektų ar produktų vystymo bei turi tvirtų ambicijų šiame kelyje augti ir toliau. Kartu kursime ir vystysime kompleksiškus ir didelės apimties el. komercijos projektus bei sprendinius ilgalaikiams mūsų klientams: Topo Centras, Pegasas, Lemona, Jysk ir pan.

Aplikuoti
Adeo Web - Projektu vadovas
Apie poziciją

Apie poziciją

Tikimės, kad jau kurį laiką prisidedi prie technologinių projektų vystymo bei turi ambicijų projektų vadovo kelyje augti ir toliau. Žinome, kad jau esi naudojęs Agile / Scrum metodikas ir gerai supranti jų vertę. Jei esi dirbęs su e. komercijos projektais ar sistemomis – dedame tau didžiulį pliusą. Visgi, nesitikime, kad vos prisijungęs prie mūsų būsi našiausia savo versija, tad suteiksime pakankamai laiko įsivažiuoti į procesą bei pasisemti naujų žinių.

 • Padėsi klientui išsigryninti poreikius ir juos paversi techniniais reikalavimais;
 • Formuosi užduotis kolegoms programuotojams ir testuotojams Jira platformoje;
 • Stebėsi, kaip komandai sekasi įgyvendinti planus ir rengsi ataskaitas klientams;
 • Bendradarbiausi su kitomis vidinėmis ir išorinėmis komandomis (UX/UI, DevOps ir kt.);
 • Nuolat komunikuosi su klientų produkto, el. komercijos ir IT vadovais
Apie tave

Apie tave

Tikimės, kad žinai, kas yra UML, Wireframes, user stories ir gali nesunkiai susikalbėti technine kalba.

Žinome, kad geras rezultatas tau yra itin svarbus, nes ieškai projektų, kuriais galėtum didžiuotis ir net šiek tiek jais pasigirti. Supranti, kad tiek vidiniai kolegos, tiek klientas yra viena lygiavertė komanda, tad šių žmonių į(si)traukimas ir edukavimas tau – vienas esminių faktorių bendro darbo sėkmei.

Be to, supranti, kad kompleksiški projektai reikalauja nemažos atsakomybės, kuri kartais gali iššaukti ir įtemptas situacijas. Bet tu gi su jomis esi jau dirbęs ir savo analitinio mąstymo pagalba gebi atrasti racionalius sprendimus bei ramiai tai perduoti komandai, ar ne?

Viliamės, kad esi smalsus žmogus ir nuolat mokaisi. Čia, Adeo Web, dauguma mūsų tokių. Tad niekam nereikia sukti galvos, kokių knygų užsakyti, į kokią konferenciją nuvažiuoti ar kokiame virtualiame renginyje dalyvauti, nes šis poreikis ateina iš pačių mūsų.

Esame nedidelė komanda ir neturime bereikalingos struktūros, kuri stebėtų, kaip yra išpildomi klientų lūkesčiai. Kiekvienas atsakome už savo darbus ir indėlį į klientų sėkmę. Rūpinamės, kad sektųsi ne tik jiems, bet ir kolegai, kuris sėdi šalia ar kitoje kameros pusėje.

Esame įpratę prie nuotolinio darbo, tad tikimės ir tu nieko prieš. Į tai žiūrime lanksčiai, tad kiekvienas sprendžia, kaip dirbti sekasi efektyviausiai: namie, biure, iš kavinės ar tiesiog renkantis mišrų variantą.

Atlygis

Atlygis

Atlygio rėžiai šiai pozicijai svyruoja nuo €1200 iki €1500 „į rankas“. Konkreti suma priklausys nuo tavo patirties, kompetencijų ir požiūrio, kuriuos įvertinsime pagal tavo motyvacinį laišką bei pokalbį. Štai, ką dar turėtum įvertinti be finansinio atlygio:

 • Lanksčias darbo valandas;
 • Priedus prie atlygio 2 kartus per metus;
 • Gimtadienio laisvadienį;
 • WOLT maisto kuponus;
 • Hibridinį darbo modelį. Gali rinktis, kur dirbti: namie, biure Kaune/Vilniuje ar derinti skirtingas vietas;
 • Antros pakopos pensijos kaupimą, dengiamą įmonės. Taip pat turėsi galimybę kaupti III pakopos pensiją per darbdavį;
 • E. mokymosi platformas, knygas, konferencijas, populiariausių technologijų sertifikatus.

Aplikuok dabar

* Privalomas laukas

* Privalomas laukas

* Privalomas laukas

Dokumentas nepasirinktas

Maksimalus dokumento dydis 12 MB - galimi formatai .pdf, .doc, .docx, odt, .rtf