Front-end programuotojas

Pozicija

Full time

Vieta

Visa Lietuva

Atlyginimas

1500-2500 €/mėn. į rankas

Ieškome partyrusio (mid/senior lygio) front-end programuotojo (ar programuotojos). Tavęs laukia ilgalaikė produkto komanda, su kuria sieksi naujų kodo aukštumų. Šiame projekte vystome gerai pažįstamą internetinių statymų platformą, kurią kasdien aplanko dešimtys tūkstančių naudotojų. Be viso to, tapsi kompanijos, prie kurios kūrimo prisidedame kiekvienas, dalimi. Žmonės kalba, kad „Adeo Web“ komandą neblogai apibūdina tokios savybės kaip pasitikėjimas, laisvė priimant sprendimus ir šiek tiek paprastesnis požiūris į pasaulį.

Aplikuoti
Apie poziciją

Apie poziciją

Tavo komandą sudarys kolegos iš kelių skirtingų sferų – tiek backend, tiek frontend. Savo užnugaryje visuomet turėsi techninį vadovą, kokybės specialistus bei DevOps. Savo kompanijoje darbus planuojame pagal Agile metodologiją, o tai reiškia kasdienes ceremonijas, retrospektyvas ir užduočių grooming’a.

 • Darbe naudosi Vue.js/Vuetify/Vuex, naudosi React'ą, ir, žinoma, seną gerą HTML/CSS kombinaciją
 • Javascript/Typescript
 • Jasmine/Moca
 • Naudojame GIT’ą, todėl galėsi lengvai bendradarbiauti su kolegomis bei pritaikyti gerąsias CI/CD praktikas.
Apie tave

Apie tave

Tikimės, kad mėgsti mokytis. Be abejo, suteiksime nemažai knygų, mokymų, e. kursų ir sertifikatų, tačiau tikimės, kad nusprendęs gilinti žinias tam tikroje srityje, tai įprastai darai ir ne tik darbo aplinkoje.

Nesame organizacija, turinti sudėtingą hierarchiją, todėl ieškome žmogaus, kuris neštų atsakomybę už savo darbą, kodo kokybę bei duotą žodį. Visi „Adeo Web“ darbuotojai yra atsakingi už vystomus projektus ir priimamus sprendimus.

Esame atviri žmonės, linkę dalintis tiek sukauptomis žiniomis, tiek konstruktyvia kritika, tiek uždirbtu pelnu. Tikimės, kad ir tu toks esi.

Atlygis

Atlygis

Atlyginimo rėžiai šiai pozicijai svyruoja nuo 1500 € iki 2200 € „į rankas“, priklausomai nuo turimų įgūdžių bei patirties. Atrankų metu naudojame vidinę techninių įgūdžių matricą, kuri padeda nustatyti kandidato kompetencijų lygį. Be atlyginimo, siūlome ir kitas motyvacines priemones:

 • Lanksčias darbo valandas;
 • Priedus prie atlygio 2 kartus per metus;
 • Gimtadienio laisvadienį;
 • WOLT maisto kuponus;
 • Hibridinį darbo modelį. Gali rinktis, kur dirbti: namie, biure Kaune/Vilniuje ar derinti skirtingas vietas;
 • Antros pakopos pensijos kaupimą, dengiamą įmonės. Taip pat turėsi galimybę kaupti III pakopos pensiją per darbdavį;
 • E. mokymosi platformas, knygas, konferencijas, populiariausių technologijų sertifikatus.

Aplikuok dabar

* Privalomas laukas

* Privalomas laukas

* Privalomas laukas

Dokumentas nepasirinktas

Maksimalus dokumento dydis 12 MB - galimi formatai .pdf, .doc, .docx, odt, .rtf