Patyręs e. komercijos projektų vadovas

Pozicija

Full time

Vieta

Kaunas  •  Vilnius

Atlyginimas

1300-1800 €/mėn. į rankas

Ieškome iniciatyvaus techninio projektų vadovo (ar vadovės), jau turinčio patirties IT komandų valdyme. Į tavo rankas patikėsime talentingą komanda, su kuria vystysi kompleksiškus projektus bei e. komercijos sistemas ilgalaikiams mūsų klientams: Topo Centras, Pegasas, Lemona, Jysk ir kitiems. Be viso to, tapsi kompanijos, prie kurios kūrimo prisidedame kiekvienas, dalimi. Žmonės kalba, kad „Adeo Web“ komandą neblogai apibūdina tokios savybės kaip pasitikėjimas, laisvė priimant sprendimus ir šiek tiek paprastesnis požiūris į pasaulį.

Aplikuoti
Apie poziciją

Apie poziciją

Tikimės, kad bent keletą pastarųjų metų stovi už technologinių projektų vairo bei turi ambicijų šiame kelyje augti ir toliau. Žinome, kad naudoji Agile / Scrum metodikas ir gerai supranti jų vertę. Jei jau esi dirbęs su e. komercijos projektais ar sistemomis – dedame tau didžiulį pliusą.

 • Pagal išsakytus kliento poreikius projektuosi e. komercijos sistemas, vertinsi bei planuosi projektų apimtis, terminus ir resursus. Rengsi klientų ataskaitas bei formuosi technines užduotis;
 • Pasitelkus Agile / Scrum metodikas valdysi savo komandos projektus ir komunikuosi su klientu. Kasdieniai tavo įrankiai: Jira, el. paštas, Slack, telefonas ir Google Meet;
 • Nuolat ieškosi būdų, kaip užtikrinti projektų ir kliento sėkmę apibrėžtuose laiko ir funkcionalumų rėmuose;
 • Bendradarbiausi su kitomis kompanijos komandomis (pavyzdžiui, UX/UI, DevOps);
 • Kartu su projektą įgyvendinančia komanda ieškosi galimų rizikų ir būdų jas valdyti;
 • Ieškosi būdų optimizuoti komandos veiklą ir dalinsiesi savo know-how su kitomis komandomis;
Apie tave

Apie tave

Tikimės, kad jau esi vadovavęs programuotojų komanda bei žinai kas yra UML, Wireframes, user stories ir laisvai susikalbi technine kalba.

Žinome, kad geras rezultatas tau yra itin svarbus, nes ieškai projektų, kuriais galėtum didžiuotis ir net šiek tiek jais pasigirti. Supranti, kad tiek vidiniai kolegos, tiek klientas yra viena lygiavertė komanda, tad šių žmonių į(si)traukimas ir edukavimas tau – vienas esminių faktorių bendro darbo sėkmei.

Be to, supranti, kad kompleksiški projektai reikalauja nemažos atsakomybės, kuri kartais gali iššaukti ir įtemptas situacijas. Bet tu gi su jomis esi jau dirbęs ir savo analitinio mąstymo pagalba gebi atrasti racionalius sprendimus bei ramiai tai perduoti komandai, ar ne?

Viliamės, kad esi smalsus žmogus ir nuolat mokaisi. Čia, Adeo Web, dauguma mūsų tokių. Tad niekam nereikia sukti galvos, kokių knygų užsakyti, į kokią konferenciją nuvažiuoti ar kokiame virtualiame renginyje dalyvauti, nes šis poreikis ateina iš pačių mūsų.

Esame nedidelė komanda ir neturime bereikalingos struktūros, kuri stebėtų, kaip yra išpildomi klientų lūkesčiai. Kiekvienas atsakome už savo darbus ir indėlį į klientų sėkmę. Rūpinamės, kad sektųsi ne tik jiems, bet ir kolegai, kuris sėdi šalia ar kitoje kameros pusėje.

Esame įpratę prie nuotolinio darbo, tad tikimės ir tu nieko prieš. Į tai žiūrime lanksčiai, tad kiekvienas sprendžia, kaip dirbti sekasi efektyviausiai: namie, biure, iš kavinės ar tiesiog renkantis mišrų variantą.

Atlygis

Atlygis

Atlygio rėžiai šiai pozicijai svyruoja nuo €1300 iki €1800 „į rankas“. Konkreti suma priklausys nuo tavo patirties, kompetencijų ir požiūrio, kuriuos įvertinsime pagal tavo motyvacinį laišką bei pokalbį. Štai, ką dar turėtum įvertinti be finansinio atlygio:

 • Lanksčias darbo valandas;
 • Priedus prie atlygio 2 kartus per metus;
 • Gimtadienio laisvadienį;
 • WOLT maisto kuponus;
 • Hibridinį darbo modelį. Gali rinktis, kur dirbti: namie, biure Kaune/Vilniuje ar derinti skirtingas vietas;
 • Antros pakopos pensijos kaupimą, dengiamą įmonės. Taip pat turėsi galimybę kaupti III pakopos pensiją per darbdavį;
 • E. mokymosi platformas, knygas, konferencijas, populiariausių technologijų sertifikatus.

Aplikuok dabar

* Privalomas laukas

* Privalomas laukas

* Privalomas laukas

Dokumentas nepasirinktas

Maksimalus dokumento dydis 12 MB - galimi formatai .pdf, .doc, .docx, odt, .rtf