„DPD“ – Triguba Sėkmė

https://marketplace.magento.com/dpdbaltics-module-dpd-shipping.html

„DPD“ siuntų pristatymo tinklas (angl. Dynamic Parcel Distribution) yra labiausiai išvystytas kurjerių tinklas Baltijos šalyse bei Europoje. Sparčiai plečiantis elektroninės komercijos rinkai, o fizinių parduotuvių tinklų paklausai mažėjant, siuntų pristatymo pramonėms tenka vis labiau persiorientuoti į elektroninių parduotuvių pirkėjų poreikių tenkinimą. Tam, kad išsaugotų bei praplėstų savo pozicijas rinkoje, DPD priėmė strateginį sprendimą – sukurti Magento įskiepį patogiam siuntų pristatymo paslaugų valdymui. Kaip ir buvo galima tikėtis, DPD ieškojo patikimų, daugiametę patirtį su Magento platforma turinčių partnerių. Adeo Web buvo pasiruošę padėti.

Šio projekto tikslas – sukurti sprendimą, vertingą net trims šalims. Pirmiausia – Magento sistema besinaudojantiems prekeiviams bei elektroninių parduotuvių administratoriams, kurie galėtų klientams teikti itin patogias, lengvai valdomas pristatymo paslaugas. Antra, patys DPD gautų naudos iš lengvos siuntų informacijos valdymo sistemos, pritaikytos pagal jų paslaugų galimybes. Galiausiai, vertę pajustų ir el. parduotuvių klientai, kadangi pristatymo būdo pasirinkimas būtų patogus, lengvai suprantamas ir intuityvus. Trys zuikiai vienu šūviu – triguba sėkmė.

Iššūkis

Didžiausias šio projekto iššūkis buvo pagal užsakymą pritaikyta, tačiau tuo pačiu patogi konfigūracija. DPD teikia platų paslaugų spektrą, todėl buvo būtina jas visas integruoti pagal kliento (bei jų klientų) poreikius. Tai turėjome sukurti apjungdami esamus Magento funkcionalumo išteklius, įskiepio suderinamumą su platforma bei išlaikydami panašumą su standartiniu pristatymo funkcionalumu Magento platformoje.

Kitas iššūkis buvo įgyvendinti itin aukštus techninius reikalavimus, kurių pageidavo klientas. Buvo svarbu, kad siuntų pristatymo įskiepis gebėtų adaptuotis pagal įvairias parinktis – pirkėjo lokaciją, DPD teikiamų paslaugų spektrą, įvairias pristatymo vietoves bei kitus nustatymus, kuriuos pasirenka prekybininkas. Negana to, nustatymų valdymas bei naudotojo sąveika su galutiniu produktu turėjo būti intuityvi bei lengvai naudojama net ir žmonėms be techninio išsilavinimo.

Sprendimas

Adeo Web dirba daugybė Magento ekspertų, tarp jų ir sertifikuoti Magento programuotojai. Tai buvo ne pirmas ir ne paskutinis Magento įskiepis, kurį mums teko vystyti. Daugiau nei 10 metų aktyviai dirbdami su šia platforma ir sukaupę vertingą patirtį, mes galėjome klientui pasiūlyti geriausią įmanomą sprendimą net ir sudėtingiausių lūkesčių išpildymui. 

Mes išvystėme lengvą DPD siuntų pristatymo būdų pasirinkimo galimybę vartotojams, apsiperkantiems elektroninėse parduotuvėse. Dabar jie gali patogiai pasirinkti laiką, datą bei pristatymo vietą (taip pat siuntos išsiuntimo vietą).

Siekdami palengvinti bei optimizuoti el. parduotuvių savininkų ir administratorių darbą, ištobulinome DPD siuntų pristatymo įskiepį, kad jo įrašymo ir integravimo į Magento platformą procesas būtų sklandus ir greitas. Į tai įeina norimų pristatymo vietų pasirinkimas, pristatymo būdų konfigūracija, įvairių pristatymo tipų pasirinkimas ir t.t. Produkto etiketė ir visa siuntimo informacija, perduodama DPD kurjeriams, yra automatiškai atspausdinama.

Šios integracijos dėka, DPD surenka visus siuntų duomenis greitai, patogiai bei vienoje vietoje, todėl gali paskirstyti maršrutus, prekių gabenimo sąrašus ir jų kiekius kur kas efektyviau.

Rezultatas

Galutinis rezultatas – plačiai pritaikomas Magento siuntų pristatymo įskiepis, kuris kuria vertę visoms šiame procese dalyvaujančioms pusėms. 

DPD siuntų tarnybai – padidina jų teikiamų paslaugų paklausą, gerina prekinio ženklo žinomumą ir didina jų paslaugomis besinaudojantiems klientams teikiamą vertę.

Įskiepis suteikia konkurencinį pranašumą kiekvienam el. parduotuvės savininkui ar administratoriui – lengvai įdiegiamas įskiepis užtikrina efektyvų jų produkcijos pristatymą galutiniems vartotojams. Nors Magento 2 — naujausia platformos versija — susilaukė didžiulio susidomėjimo ir sparčiai populiarėja industrijoje, vis dar yra daugybė pardavėjų, kurie naudojasi senesnėmis Magento versijomis. Tai ne problema – naujasis DPD įskiepis palaiko visas Magento platformos versijas, nuo 1.5 iki 2.2.

Galiausiai, el. parduotuvėse apsiperkančių pirkėjų nuo šiol lauks lengva, greita ir patogi naudoti prekių pristatymo galimybė.

Džiaugiamės gebėdami apjungti el. prekybos plėtros bei Magento ekspertiškumą ir taip suteikti aukštos kokybės el. prekybos sprendimus mūsų klientams.