Šveicarijos farmacija keliasi į e-verslą

„Amedis – UE AG“ yra tiek į klientą, tiek į rinką orientuotas inovatyvus paslaugų tiekėjas Šveicarijos sveikatos priežiūros rinkoje. Dabartinės „Amedis“ kompanijos istorija prasidėjo 1909 metais ir dabar pagrindinis „Amedis“ asortimentas yra farmacijos produktai bei aukščiausios kokybės vynai.

Iššūkis

Ankstesnei „Amedis“ el. parduotuvei reikėjo naujų sprendimų ir optimizavimo, kuris atitiktų aukščiausius el. prekybos industrijos kriterijus. „Amedis“ turi 2 sandėlius ir dėl to buvo reikalingas įrankis, padėsantis valdyti visą informaciją, susijusią su prekėmis ir užsakymais. Kadangi „Amedis“ turi 30 000 prekių, Magento platforma buvo tobulas pasirinkimas naujos el. svetainės kūrimui.

Sprendimas, paremtas „AKENEO PIM“ sistema

Pirmasis mūsų žingsnis buvo „Akeneo PIM“ integracija prekių informacijos valdymo sistemai. „Akeneo PIM“ yra įrankis, kuris padeda kompanijoms centralizuoti ir suderinti visą jų katalogų ir prekių techninę bei prekybos informaciją. „Akeneo PIM“ integracija buvo įgyvendinta dėl dar kelių priežasčių: greitesnis užsakymų apdorojimas ir laiko saugojimo funkcijos. Kad likučių skaičius būtų atnaujinamas realiuoju laiku, buvo įvykdyta „Amedis“ sandėlių integracija.

Registruotų vartotojų duomenų saugojimas

Ankstesnė „Amedis“ el. sistemos versija turėjo kelis tūkstančius registruotų vartotojų. „Amedis“ norėjo išsaugoti vartotojus ir perkelti jų prisijungimo informaciją į naująją Magento el. parduotuvę, kad vartotojams nereikėtų dar kartą registruotis. Mūsų užduotis buvo sukonfigūruoti Magento užkodavimą ir pritaikyti jį prie reikiamų specifikacijų.

„Amedis“ nori sustiprinti rinkos poziciją ir tapti kitu didžiausiu didmenininku. Naujoji el. sistema padės „Amedis“ įmonei išlaikyti savo klientus, pasiekti geresnių rezultatų ir taupyti laiką.