Pirmaujantis sportinės aprangos lyderis Lietuvoje

„Audimas“ yra pirmaujanti įmonė Lietuvoje, kuri kuria, plėtoja ir gamina aktyvaus laisvalaikio ir sporto aprangą. „Audimas“ istorija prasidėjo 1931 metais ir dabar prekės ženklas „Audimas“ turi 14 mažmeninės prekybos parduotuvių Lietuvoje ir 2 parduotuves Latvijoje. Pagrindinis įmonės „Audimas“ prašymas buvo pagerinti jų jau turimą el. parduotuvę www.e–audimas.lt.

Procesas

„Audimas“ klientai gali prenumeruoti naujienlaiškį, todėl mūsų darbas buvo patobulinti naujienlaiškio užsisakymą, pridedant kategorijas ir integruojant „Mailer.lt“ sistemą. Kita mūsų sukurta funkcija buvo Greitoji Parduotuvė (angl. Quick shop), kuri leidžia pirkėjams nusipirkti prekę tik su vienu mygtuko paspaudimu. Kartu su Greitosios Parduotuvės funkcija mes įgyvendinome priartinimo (angl. zoom) funkciją, kuri supaprastina prekės kokybės ir spalvų peržiūrą.

„Audimas“ naudoja verslo valdymo sistemą „Navision“. Mums reikėjo pagerinti duomenų bazės kategorijas ir pradėti rinkti informaciją apie ištikimus pirkėjus: ką jie perka, kada jie perka ir kiek pinigų jie išleidžia. El. parduotuvės navigacijos korekcija geresnei vartotojo sąsajai buvo įgyvendinta pagal atliktus tyrimus. „Audimas“ buvo paruošęs reikiamų pakeitimų dizainą, o mūsų užduotis buvo visa tai integruoti.

Mokėjimų sprendimas

Integracija su bankų sistemomis visada reikalinga el. parduotuvėms, taigi mes papildėme mokėjimo procesą, integruodami jį su tokiais bankais kaip „SEB“, „Swedbank“, „DNB“, „Nordea“, „DanskeBank“, „Šiaulių Bankas“ ir „Paypal“. Galimybė grąžinti prekes pardavėjui yra ypatinga teisė el. parduotuvės klientams. „Audimas“ klientai nuo šiol turės galimybę grąžinti savo prekes pagal jų asmeninę istoriją.