“OSCAR & CLOTHILDE” INTERJERO DIZAINAS

www.oscarclothilde.com

Oscar & Clothilde yra švediška interjero dizaino parduotuvė, prekiaujanti skoningais baldų ir interjero dizaino produktais. Produktais prekiaujama internetinėje parduotuvėje bei išskirtinėje fizinėje parduotuvėje pačioje Birger Jarlsgatan gatvėje, centriniame Stokholme. Ši kompanija yra plačiai žinoma dėl savo rankomis atrinktų aukščiausios kokybės produktų, patenkinančių net ir išskirtinį dizainą vertinančio kolekcionieriaus poreikius.

Oscar & Clothilde priėmė sprendimą pradėti e. parduotuvės migracijos iš Magento 1 į Magento 2 versiją procesą. Didžiausias iššūkis buvo sėkmingai integruoti specialiai jiems sukurtą įmonės išteklių planavimo sistemą (angl. ERP – Enterprise Resource Planning) DACSA į atnaujintą e. parduotuvę. Ši kompanija susibūrė į komandą su Adeo Web tam, kad su stipria specializuotų Magento programuotojų parama, susidorotų su iššūkį keliančiomis užduotimis bei patobulinimais. 

Magento 2 – ERP sistemos integracija

Pirmoji mūsų partnerystės dalis buvo konsultacinio pobūdžio, pradėta su darbinga pradinio etapo (angl. kick-off) sesija kliento ofise Stokholme. Oscar & Clothilde tuo metu bandė integruoti savo turimą ERP (įmonių išteklių planavimo) sistemą DACSA į Magento platformą. Adeo Web yra sėkmingai įgyvendinę jau šimtus Magento intergacijų su daugybe įvairiausių sistemų, tokių kaip NAV, SAP, ERP, ODOO, Filemaker ir Dataflow. Šį kartą mes glaudžiai bendradarbiavome su Oscar & Clothilde vidine programuotojų komanda, siekdami rasti geriausią būdą efektyviai ir patikimai integruoti jų turimą sistemą į naująją Magento parduotuvę. 

Magento 2  e. parduotuvės optimizacija

Po integracijos Adeo Web padėjo optimizuoti Magento 2 e. parduotuvę. Vėlgi, išskirtinė žinių bazė bei patirtis dirbant su Magento 2 buvo vertinga mūsų kliento naudai. Net ir turėdami itin ribotus laiko išteklius, specializuoti Magento programuotojai iš Adeo Web komandos sugebėjo tinkamai optimizuoti svetainės greitaveiką  ir išspręsti specifines e. parduotuvės problemas užtikrindami, kad naujoji Oscar & Clothilde aptarnautų jų klientus efektyviau, greičiau bei patikimiau dabar ir ateityje.