Didmeninė švedų elektronikos sistema

„Deltaco Baltic“ yra didmeninė IT priedų, buitinių prietaisų ir elektronikos gamintoja, kuri savo produktus tiekia dideliems ir vidutinio dydžio mažmeninės prekybos tinklams bei smulkiesiems prekybininkams Lietuvos, Latvijos ir Estijos rinkose. Mūsų užduotis buvo sukurti el. parduotuvę, atitinkančią „Deltaco Baltic“ poreikius, pasitelkiant Magento sistemos galimybes.

Iššūkis

Kompanija gamina ne tik IT priedus, bet ir buitinius elektroninius prietaisus. Dėl šios priežasties, yra labai svarbu išskirstyti visas prekes atitinkamai į prekių grupes ir kategorijas.

Sprendimas

Suskirstymui į kategorijas naudojome „prekių medžio“ (angl. product tree) principą: kiekvienai prekių kategorijai yra priskiriamas požymių rinkinys. Magento sukurto kategorijų ir požymių funkcionalumo ypatybė tobulai atitiko reikalavimus. Mes taip pat pagerinome standartinę prekių perkėlimo funkciją tarp kategorijų ir pridėjome patogesnę „drag & drop“ funkciją.

Viena iš sunkiausių dalių kuriant el. parduotuvę buvo duomenų perkėlimas ir sinchronizavimas iš verslo valdymo sistemos „Rivilė“. Visi įrašai apie „Deltaco Baltic“ prekes bei klientus buvo patalpinti „Rivilė“ sistemoje ir mūsų užduotis buvo perkelti visus duomenis į el. parduotuvę. Mes įgyvendinome dvipusę integraciją su „Rivilė“ sistema ir priskyrėme klientus prie B2B arba B2C kategorijos, kad galėtume tvarkyti klientų, užsakymų ir mokėjimų duomenis.

Kita svarbi funkcija, kurią įgyvendinome, buvo prekės rezervavimas el. parduotuvėje. Dabar tai veikia kaip realiojo laiko procesas, kad būtų sumažinta inventoriaus balanso rizika.

Daugiakalbis funkcionalumas

„Deltaco“ el. parduotuvė veikia 5 skirtingomis kalbomis: lietuvių, latvių, estų, anglų ir rusų. Magento palaikymas skirtingoms kalboms buvo papildytas pakeitimų žurnalu (angl. change log). Kai naujas atributas yra pridedamas arba pakeičiamas, sistema jį užfiksuoja ir pažymi, kad padarytas pakeitimas turi būti patvirtintas.

Unikalaus funkcionalumo įgyvendinimas

Aktualių prekių katalogas turėjo būti rodomas kiekvienam klientui, kad būtų paspartinta pirkimo patirtis B2B klientams. Sukūrėme sąlygų produktų grupių rodymo arba nerodymo funkcionalumą.

Mes sukūrėme unikalią funkciją, norėdami supaprastinti el. parduotuvės procesą administratoriui. Sistema dabar skaičiuoja paskutinių 28 dienų produktų pardavimus ir žymi balansą pagal nustatytas spalvas.

Magento sistema bus naudojama ne tik „Deltaco Baltic“ el. parduotuvės funkcijų pritaikymui, bet taip pat padės tvarkyti visus vidinius procesus daug veiksmingiau.