Geriausia pasaulyje filatelijos įranga

Nuo 1953 metų, „SAFE®“ yra geriausias filatelijos bei numizmatikos reikmenų tiekėjas kolekcionieriams visame pasaulyje.

„SAFE®“ yra dinamiška kompanija, turinti reputaciją, kaip pasaulyje pirmaujantis moderniausių filatelijos ir numizmatinių atsargų tiekėjas su geriausia tikrinimo įranga ir specialiais reikmenimis. Atsiradusi 1953 metais, kaip „Schwabische Albumfabrik“ (arba „SAFE“) Vokietijoje, „SAFE®“ dabar veikia  visame pasaulyje ir eksportuoja daugiau kaip 40% savo prekių tarptautiniu mastu.

Iššūkiai

Pagrindinis iššūkis, kuriant „SAFE®“ el.parduotuvę, buvo didelis kategorijų medis. „SAFE®“ parduoda viską, nuo antspaudų kolekcionavimo reikmenų, iki organizavimo ir duomenų saugojimo. Mūsų pagrindinė užduotis buvo padėti vartotojui surasti tai, ko jiems reikia pačiu patogiausiu būdu.

Sprendimas

Mūsų komanda sukūrė dinamišką meniu su kategorijomis ir subkategorijomis, kad vartotojas galėtų rasti reikiamą elementą vos kelių mygtukų paspaudimais. „SAFE®“ Magento prekybos e-sistema turi 4 skirtingas el.parduotuves (vokišką, austrišką, belgišką ir prancūzišką), bet planuoja augti ir aprėpti daugiau nei 15 šalių ateityje. Kiekviena šalis turės savo administracinį skydelį su užsakymais, klientais ir kartais netgi prekėmis. Visos parduotuvės bus toje pačioje vietoje, kad administraciniai procesai būtų lengviau valdomi.

UX dizaino iššūkis

Kuriant „SAFE®“ Magento prekybos tinklo dizainą pagrindinis iššūkis buvo socialinis pirkėjo portretas. Visų pirma, mūsų UX komanda pasirinko spalvų paletę, kuri padėjo pasirinkti vizualią kryptį. Dominuojančios spalvos yra darkslateblue (#25408d) ir brown (#891844), kurios padeda formuoti konservatyvią ir nepretenzingą vizualinę tapatybę. Spalvų duetas išskiria parduotuvę į dvi puses – „SAFE®“ ir „SAFE® Living“. Pirmoji yra sukurta patenkinti kliento poreikius su pateiktu norimu filatelijos įrangos asortimentu. Kadangi  „SAFE®“ siekia išplėsti klientų skaičių, su nauja namų dekoravimo kolekcija, buvo sukurtas antras katalogas pavadinimu „SAFE Living“.

Bandant atjauninti auditoriją yra svarbu komunikuoti teisingais būdais. „SAFE®“ Magento pardavimų platforma yra visiškai prisitaikanti (angl. responsive) ir puikiai suderinama su visais mobiliais prietaisais. Be to, mes įgyvendinome išplėstinės reklamos modulį, kuris pertvarko reklamą pagal prietaiso ekrano dydį ir raišką.