Geriausi elektronikos mažmenininkai Lietuvoje

„TOPO CENTRAS“ yra didžiausias buitinės technikos ir elektronikos mažmenininkas Lietuvoje jau 20 metų. „TOPO CENTRAS“ yra „Euronics International“ grupės narys ir turi daugiau nei 30 parduotuvių Lietuvoje.

Iššūkis

Elektroninė „TOPO CENTRO“ parduotuvė jau buvo veikianti sistema, kuriai reikėjo optimizavimo ir esamo funkcionalumo išplėtojimo. Mūsų tikslas buvo išplėtoti šią elektroninę parduotuvę ir padaryti ją nepriekaištingą. Kai kurios funkcijos buvo sukurtos mūsų programuotojų, pvz. skubaus užsakymo paruošimo ir pristatymo paslauga. Mes pakeitėme lizingo apribojimo paslaugą pagal naują Lietuvos įstatymą.

Sprendimas

Patogesnei prekių paieškai ir apsipirkimo procesui, mes įgyvendinome ir pritaikėme santykinį prekių modulį, kuris buvo esminis panašių prekių užsakyme ir užsisakymo procesuose. Mes taip pat daug dirbome su „BING“ sistemos integracija ir plėtra. „BING“ procesų optimizavimas buvo būtinas efektyvumo pagerinimui, nes informacijos kiekis kasdien didėjo.

„TOPO CENTRAS“ elektroninės parduotuvės dizainas, pritaikytas standartinio kompiuterio ekranui (angl. desktop) jau buvo sukurtas, taigi mes pagerinome jį ir padarėme dar patogesnį vartotojams. Mes sukūrėme „TOPO CENTRO“ dizainą mobiliems įrenginiams.

Didžiausias buitinės technikos ir elektronikos mažmenininkas Lietuvoje dabar užtikrins lengvą ir greitą apsipirkimą „TOPO CENTRAS“ internetinės parduotuvės klientams.