Pirmoji e-spaustuvė Baltijos šalyse

UAB „KOPA“ yra vidutinio dydžio, ofsetinės spaudos paslaugų tiekimo įmonė, veikianti Lietuvoje nuo 1991 metų. Daugiau nei 20 metų patirtis komercinės spaudos rinkoje įrodė, jog paslaugų  kokybė ir greitis yra svarbiausi faktoriai, vedantys prie ilgalaikės partnerystės. Matydami, jog tradicinė spauda neatitika šių dienų vartotojų poreikių, „KOPA“ užsibrėžė sau tikslą į Lietuvą atvesti e-spaudos sprendimą.

„KOPA“ sukūrė internetinį puslapį www.klik.lt, kuris tapo pirmuoju e-spaudos sprendimu Lietuvoje. Tai e-sistema, kurioje vartotojas gali užsisakyti ir įsigyti spaudos produktus, tokius kaip skrajutes, plakatus, brošiūras ir kt. Šios e-sistemos inovatyvumas – tai galimybė vartotojui užsisakyti spaudą, kurią jis gali sukurti pats, naudodamasis šablonais ir įrankiais e-sistemoje arba įkelti savo jau sukurtą dizainą ir tiesiog užsisakyti norimą kiekį spaudos produktų. Norintiems užsisakyti spaudą greičiau ir efektyviau, daugiau nereikės skambinti į spaustuves, derinti tinkamo dizaino dydžio ar formato. Užtenka tiesiog įkelti dizainą ir jį užsisakyti internetu.

Mūsų užduotis buvo sukurti ir integruoti modulį – WEB sprendimą debesyje (angl. cloud-based solution), kuris padėtų automatizuoti spaudą ir internetinį verslą. Šis modulis buvo reikalingas norint stebėti ir valdyti verslo sistemą, kuri veiktų kaip užsakymų valdymo sistema ir būtų integruota su produkcijos gaminimo skyriumi, kuris matytų pateiktus užsakymus ir galėtų juos greitai įgyvendinti.

Į www.klik.lt integravome Blog funkciją, galimų redaguoti dokumentų šablonus (angl. custom document template), taip pat buvo įvykdyta integracija su „Paysera“. Mūsų dizaino komanda išpildė „KOPA“ poreikį – sukurti ir nupiešti unikalų dizainą e-sistemos pagrindiniam puslapiui (angl. home page), kad vartotojai gautų ne tik patogią naudoti, bet ir akį traukiančią vartotojo patirtį (angl. user experience).

Dabar Lietuvos gyventojai gali patogiai ir greitai užsisakyti spaudos produktus.