Didžiausi JAE

EnsureShopping.com – dar vienas ADEO WEB komandos projektas. Šioje el. prekybos sistemoje klientai iš Jungtinių Arabų Emyratų gali rasti garsiausių prekės ženklų elektroninę įrangą ir aksesuarus.

Iššūkis

Mūsų klientas turėjo aiškius motyvus, kai rinkosi darbų vykdytoją: jis ieškojo kompanijos, kuri galėtų ne tik įvykdyti visas užduotis, bet ir pasidalinti jų pačių įžvalgomis ir suteikti visas reikiamas konsultacijas, kad būtų pasiektas maksimalus rezultatas.

Sprendimas

Pagrindinis projekto aspektas buvo padėti mūsų klientui plėsti verslą pradedant vykdyti el. pardavimus. Dėl šios priežasties atsirado poreikis turėti ne įprastą el. parduotuvę, o sukurti unikalią ę-sistemą pagal specifinius jos kūrimo ir vystymo sprendimus.

Vienas iš mūsų įgyvendintų sprendimų buvo integracija su „Tally“ programine įranga, kuri tvarko visas finansines operacijas. Tai turėjo būti griežtai vienos krypties integracija, kai visi duomenys turi būti persiųsti iš šios programinės įrangos į Magento platformą. Ši programinė įranga veikė daugiau nei dvidešimt metų, joje buvo sukauptas didelis kiekis duomenų, o didžiausias iššūkis mums buvo juos perkelti visam laikui į naująją e-sistemą.

Vienas iš mūsų kliento prašymų buvo užtikrinti aukštus saugumo standartus ir tam tikrus apribojimus svetainės vartotojams. ADEO WEB komanda turėjo taikyti saugumo sistemas ir sukurti atskiras vartotojų paskyras su skirtingomis atsakomybėmis, kad tai įgyvendintų.

Taip pat buvo įgyvendintas vienetinis mokėjimo būdas, leidžiantis pirkti tik per vieną banką, kad JAE klientams būtų lengviau įsigyti prekes.

Buvo sukurta integracija su logistikos ir transporto kompanijomis. Tai leido klientams matyti individualias kainas, kai jie darė užsakymus, kurios priklausė nuo mokėjimo būdo.

Unikalus funkcionalumas

Pirmą kartą JAE istorijoje, ADEO WEB specialistai sukūrė funkciją, kuri leidžia klientams derėtis dėl kainos e-sistemoje. Šiuo atveju klientai gali siūlyti savo kainą prekei, administratorius gali ją priimti arba atmesti ir tai tęsiasi, kol abi pusės yra patenkintos dėl kainos.

Turėjo būti atliktos kelios įprastos užduotys, kai buvo kuriama el. parduotuvė: greičio optimizacija, reklaminių puslapių atskyrimas, rinkodaros įrankių valdymas, integracija su „SalesForce“ ir „WordPress“.

Rezultatai

Visi įgyvendinti funkcionalumai vedė 100% tikslo pasiekimo link. Tai patvirtina projekto vadovo žodžiai: „Pagrindinis projekto tikslas buvo pasiektas: mes turime patrauklų ir praktišką portalą savo partneriams, kuris automatizuoja užsakymų apdorojimą ir sumažina rankinį darbą.“

Atstumas ir kultūriniai skirtumai buvo pagrindiniai faktoriai, kurie galėjo apsunkinti visą projekto įgyvendinimą. Tačiau tai nesutrukdė produktyviam projekto vystymui. Klientas buvo patenkintas ADEO WEB komandos darbu ir dabar galime pradėti matuoti pirmuosius rezultatus. Per pirmą mėnesį el. parduotuvė sulaukė daugiau nei 3000 registruotų vartotojų, o pardavimų skaičiai yra įspūdingi.