3D konfigūratorius

Mūsų klientas, belgų kėdžių gamintojas, gali pasigirti giliomis tradicijomis ir istorija, kuri buvo pradėta skaičiuoti net 1923 metais. Šio šeimos verslo atstovai visada garsėjo tvirtais mediniais stalais ir kėdėmis iš europinio buko ir ąžuolo. Dėl skiriamo dėmesio net pačioms mažiausioms detalėms, mūsų klientas gali pagaminti kėdes ir stalus, kurie pabrėžia tikro meistriškumo atsidavimą.

Iššūkis

Pagrindinis belgų kėdžių gamintojo prašymas buvo turėti 3D prekių konfigūratorių jų e-sistemoje ir pagerinti vartotojo patirtį (angl. user experience).

Sprendimas

Su 3D prekės konfigūratoriumi kiekvienas klientas gali susikurti kėdę su vienetiniu ir labiausiai jo norus atitinkančiu dizainu. Iš pradžių klientui reikia pasirinkti kėdės modelį, o tada pasirinkti tinkamiausią tekstūrą pasirinktam modeliui. Tada klientas gali pasirinkti specifinę medieną kėdei ir modifikuoti pagalvėlės tekstūrą, spalvą bei tekstilės tipą.

Kai patinkantis kėdės modelis yra sukurtas, klientas gali išsaugoti dizainą PDF formatu ir vėliau pateikti kėdės užsakymą. Kėdės kaina 3D prekės konfigūratoriuje nuolat automatiškai keičiasi, nes tekstūrų ir tekstilių kainos yra skirtingos. 3D konfigūratorius buvo sukurtas naudojant „DRUPAL“ technologiją ir buvo integruotas su jau egzistuojančia internetine svetaine.

Ilgaamžiškumas yra įrašytas į mūsų kliento DNR. Kompanija ir jos 80 darbuotojų supranta ilgaamžiškumą kaip sėkmės ir socialinio pripažinimo prielaidą. Prekių konfigūratorius leis klientams prisidėti prie ilgaamžės patirties kūrimo.