Žinome, ko reikia, norint sukurti ir auginti verslą internete.

Įgyvendiname laiko patikrintus sprendimus, kurie atneša sėkmę kiekvienam elektroninės prekybos verslui, kurį plėtojame.
10 metų užtikriname aukščiausią paslaugų kokybę nuolat kintančioje e-prekybos aplinkoje.

piramide LT
piramide-1

STRATEGIJA IR TAKTIKA

 • Techninė strategija
  Kiekvieno projekto sėkmės paslaptis: tinkamai parinkta platforma, teisingas kanalas bei kokybiška vartotojo patirtis – įrankiai, užtikrinantys nuoseklią ir išbaigtą apsipirkimo patirtį jūsų klientams. Mes padėsime jums sukurti ir įgyvendinti techninę strategiją, pritaikytą ilgalaikiam jūsų verslo modeliui.
 • El. prekybos taktinis planas
  Kas labiausiai tiktų jūsų verslui – naujienlaiškių rinkodara, remarketingas, SEO, skaitmeninė reklama, o gal keli būdai vienu metu? Mes jau dešimt metų gyvename el. prekybos pasaulyje, tad žinome, kurie sprendimai pasiteisina, o kurie – neverti pastangų. Mes sudarysime efektyviai veikiantį el. prekybos taktinį planą jūsų verslo įsitvirtinimui šių dienų rinkoje.
piramide-2

TURINIO STRATEGIJA

 • Turinio planavimas
  Kiekvienas kanalas reikalauja savito komunikacijos stiliaus bei tinkamų sklaidos priemonių parinkimo tam, kad žinutė pasiektų tikslinį vartotoją bei paskatintų jį aktyviai įsitraukti. Padėsime jums pasirinkti, paruošime bei apjungsime jūsų verslui tinkamiausius kanalus, kurie užtikrins, kad unikali jūsų verslo komunikacija pasiektų vartotojus visuose kanaluose.
 • Skaitmeninė produkcija
  Aukštos kokybės turinys yra kertinis sėkmingo vartotojų pritraukimo veiksnys. Tekstų rašymas, vaizdo įrašai, nuotraukos, iliustracijos, istorijų pasakojimas bei prekės ženklo žinomumo didinimas – kartu su plačiu partnerių tinklu padėsime jūsų verslui išsiskirti itin aukštos kokybės turiniu.
piramide-3

VARTOTOJO PATIRTIS (UX) IR VARTOTOJO SĄSAJA (UI)

 • Informacijos architektūra
  Patogus dizainas visada prasideda nuo efektyvios informacijos išdėstymo struktūros. Dirbame su jumis, kad suprastume jūsų klientus. Remdamiesi duomenimis, kuriame patogų ir gerai apgalvotą dizainą – pradėję nuo pagrindų, ištobuliname iki aiškiai ir nuosekliai siunčiamos tikslinės žinutės.
 • Vartotojų tyrimas bei testavimas
  Visuomet vadovaujamės duomenimis pagrįstais sprendimais. Būtent todėl vartotojų tyrimas bei testavimas yra pagrindiniai įrankiai, leidžiantys užtikrinti nepriekaištingą vartotojo patirtį (UX), specialiai pritaikytą pagal jų poreikius ir norus.
piramide-4

PLATFORMŲ EKONOMIKA

 • Apjungti verslo kanalai (angl. Omnichannel)
  Siekdami užtikrinti puikią vartotojų patirtį, vieningai ir nuosekliai išnaudojame visus verslo kanalus. Kad ir kokioje vietoje jūsų klientas sąveikautų su jūsų verslu, jį pasieks vieninga ir integruota vartotojo patirtis.
 • Integruotos platformos
  Sparčiai augantis skaitmeninių platformų populiarumas pastebimas visoje technologijų pramonėje. Nuo virtualių tarpininkų iki technologinių sistemų, nuo operacijų pagrindu veikiančių platformų iki B2B verslo pagalbininkų, nuo skaitmeninių milžinų kaip Amazon iki smulkių vietinių žaidėjų. Platformų augimo galimybės yra neprilygstamos – mes esame tam, kad padėtume jums sukurti ir užpildyti savo nišą.
piramide-5

DUOMENŲ ANALITIKA

 • Kertinių rodiklių stebėjimas
  Kiekvienas teisingas verslo sprendimas yra grindžiamas išsamiais duomenų analizės tyrimais. Padėsime jums pasirinkti reprezentatyvius rodiklius, paruošime tinkamus įrankius ir aprūpinsime jus šviežiausiomis žiniomis, kad drauge iškeltume jūsų verslą į aukštesnį lygmenį.
 • Duomenų analizė
  Naudojamės pažangiais duomenų analizės įrankiais, klausiame tikslingų klausimų, randame tiksliausius atsakymus ir taip geriname jūsų verslo efektyvumą.
piramide-6

HOSTINGAS IR DUOMENŲ APSAUGA

 • Nuotolinis hostingas
  “Google Cloud Platform”, “Kubernetes” bei kitos valdomos paslaugos
  Mes teikiame platų paslaugų spektrą: pradedant nuo Google Platform hostingo, baigiant Kubernetes technologija paremtų sistemų paleidimu, palaikymu ir tinklo priežiūra.
 • Kibernetinės apsaugos sprendimai
  Kibernetinės apsaugos klausimas kelia visų skaitmeninių verslų savininkų susirūpinimą – nesvarbu, ar tai būtų stambus, ar smulkus verslas. Dėka mūsų ilgametės patirties kuriant globalius duomenų apaugos įrankius, žinome, kas šioje industrijoje veikia, o kas ne.
piramide-7

KONSULTACIJA IR PRIEŽIŪRA

 • Ekspertizė el. prekyboje
  10 metų patirties el. prekyboje, šimtai sėkmingų interneto projektų bei inovatyvus mąstymas leidžia mums sukurti ilgalaikį konkurencinį pranašumą jūsų verslui.
 • Priežiūra ir pagalba
  Kiekvienam klientui suteikiame patikimą, pilną paslaugų paketą, į kurį įeina ir projekto įgyvendinimas, ir hostingas, ir nuolatinė priežiūra.
piramide-8

OPTIMIZACIJA BEI PALAIKYMAS

 • Duomenimis grįsta optimizacija
  Naudojamės duomenimis grįstais tyrimais ir analize tam, kad rastume reikšmingų įžvalgų, padėsiančių optimizuoti verslo bei technologinius procesus.
 • Nuolatiniai patobulinimai
  Evoliucija, ne revoliucija. Optimizavimas yra beribis – mes diena iš dienos dirbame, kad rastume tikslingiausius būdus, nuolat gerinančius jūsų verslo našumą.

PROCESO EIGA

Siekiame dirbti kartu viso projekto ciklo metu. Patikrinta proceso eiga leidžia nuosekliai dalintis patirtimi ir žiniomis kiekviename žingsnyje.
Proceso eiga
KODĖL PROCESAS MUMS YRA TOKS SVARBUS?

Mes tikime, jog tęstinis procesas yra raktas į sėkmingą bendradarbiavimą. Skaidrumo strategija užtikrina abipusį pasitikėjimą, ko pasekoje greičiau pasiekiame norimą rezultatą. Pasikliaudami nuolatinio tobulėjimo teorija, projektus planuojame smulkiomis iteracijomis – tiksliai įvertiname prioritetus ir poreikius, todėl galime būti tikri dėl priimtų sprendimų.

AGILE

Mes tikime AGILE metodologijos principais. Turėdami patikimas tarpsritines komandas, esame lankstūs pokyčiams ir gebame išlaikyti pagreitį kritinėse situacijose.