10-ojo dešimtmečio Adeo Web Kalėdų-gimtadienio vakarėlis

10-ojo dešimtmečio Adeo Web Kalėdų-gimtadienio vakarėlis

Praėjusią savaitę Adeo Web komanda vėl susirinko iš visų pasaulio kampų. Tačiau šįkart tam buvo svarbi priežastis. Be akivaizdžios progos – surengtas smagus Kalėdų vakarėlis – mes šventėme ir Adeo Web gimtadienį. Mūsų įmonei suėjo 10 metų!

Planuodami atšvęsti dešimtmetį sėkmingų, smagių ir inovatyvių projektų, mes norėjome ypatingo vakarėlio. Tokiai ypatingai progai neužtenka paprastos šventės – mums reikėjo kažko didelio. Kadangi didžioji dalis mūsų komandos narių gimė dešimtajame dešimtmetyje, šių metų vakarėlio temai pasirinkome šį istorijos laikotarpį – ir negailėjome nostalgiškų detalių. Nuo tipinės muzikos, iki šviečiančių lazdelių, laikinų tatuiruočių ir net arkadinių mašinų su visais žaidimais, kuriuos prieš 30 metų pamilo nostalgiški moksliukai.

Vakarėlio vieta buvo svarbiausia dėlionės dalis. Šiemet vakarėlį surengėme unikalioje vietoje, pavadinimu „Sinagoga“. Galima suprasti, jog buvo išrinkta geriausia įmanoma vieta, nes vos prieš vakarėlio pradžią čia vyko hipsteriška fotosesija. Bohemiškoje erdvėje mums buvo parengta ne vieną staigmeną – kalėdinės dekoracijos, supynės viduje ir – mūsų visų džiaugsmui – disko gaublys.

Kaip visada, prie mūsų prisijungė ir mūsų kolegos iš JAV. Buvo smagu leisti laiką kartu su visa Adeo Web šeima (mes tavęs pasiilgom, Lisa!).

Turėjome šiek tiek pagalbos vakarėlio energijos palaikymui. Puikus renginių vedėjas Tautvydas, pora didžėjų ir aukštos klasės barmenai – viskas ko reikia pribloškiančiam (iš gerosios pusės!) vakarėliui.

Mes taip pat sukūrėme unikalias nominacijas, kad įvertintume Adeo Web komandos narius. Žinoma, surengėme rimtas nominacijas su balsavimu, lyg mes patys nekurtume taisyklių.

Nuo milžiniško Jenga žaidimo iki ramių pokalbių, nuo įsiaudrinusių diskusijų iki Street Fighter turnyro ir šokių dvikovų, kurios truko net tris valandas – šis vakarėlis išpildė visus mūsų komandos norus. 

Nenuostabu, jog vakarėlis tęsėsi iki pat paryčių, tačiau mūsų komandai tikrai išliko smagiausi prisiminimai. Kitais metais bus sunku jį aplenkti – tačiau mes labai pasistengsime, kaip visada. Iki kitų metų!