Didesnė koncentracija lemia geresnius rezultatus

Susitelkimas ties šiomis industrijomis leidžia mums pateikti geriausius ir laiko patvirtintus sprendimus efektyviausiu būdu.

Elektronika

Mes turime daug patirties darbe su elektronikos srities lyderiais – nuo didžiausio Skandinavijos telekomunikacijų tiekėjo, kuris taip pat yra elektronikos pardavėjas, iki didžiausio IT prietaisų platintojo Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje.

Mes taip pat vystome projektus savo vietinėje rinkoje ir esame sukūrę didžiausią elektroninių prekių el. parduotuvę Lietuvoje, kurios pardavimai ir ištikimų klientų skaičius nuolat auga.

Noras išmokti daugiau apie šią industriją veda mus pirmyn, o kaupiamos žinios padeda mūsų klientams pasiekti geriausius rezultatus.

Mūsų darbai

Farmacija

Farmacijos pramonė yra viena seniausių istorijoje. Bėgant amžiams, šį šaka prisitaikė prie pokyčių ir technologijų, o šiandien prekyba jau vykdoma ir internete.

Farmacijos verslas yra milžiniškas ir nuolat reikalauja išskirtinių sprendimų tam, kad suvaldytų savo unikalius procesus ir metodus. Yra svarbu, kad techninių sprendimų tiekėjai nuolat turėtų idėjų, susijusių su tradiciniu farmacijos verslo modeliu, tačiau taip pat svarbu yra gebėti adaptuoti technologijomis grįstus pokyčius el. sistemoje ir suprasti, jog kiekvienas projektas yra specifinis ir unikalus.

Mūsų darbai

Gamybos pramonė

Gamyba užsiimančios kompanijos yra unikalios savo tradicijomis, ilgais gyvavimo metais ir vienetine gamyba. Bendras gamybos kompanijų bruožas yra noras išsiskirti iš konkurentų ir skelbti savo unikalumą.

Gamybos pramonė sparčiai vystosi. Pasak istorijos iš gamybininkų išgirstų teorijų, vertės grandinė (angl. Value chain) visada yra pirmoje vietoje. Tačiau laikai keičiasi ir gamybos kompanijos pradeda suprasti, kad jie gali tapti tiesioginiais savo prekių tiekėjais ir mažmenininkais.

Štai kaip atsirado nauja sąvoka, M2C – gamyba vartotojui (angl. Manufacturing to Consumer). Daugelis gamybos kompanijų turi didelį skaičių gamyklų ir sandėlių, kurie turi būti apjungti, norint matyti užsakymų vykdymą tuo pačiu laiku. Taigi kiekviena gamybos kompanija jaučia poreikį turėti unikalią el. sistemą tiek internetinei gaminių prekybai, tiek vidiniams įmonės procesams kontroliuoti. Šios galimybės įmonėms iškilo būtent interneto dėka. Kiekvienas gamintojas gali pasiekti savo klientus tiesiogiai be tarpininkų ar mažmenininkų.

Mes suprantame šias naujas gamybos pramonės galimybes ir suteikiame progą įmonėms pasiekti savo klientus visame pasaulyje bei išsilaikyti konkurencingoje tarptautinėje rinkoje.

Mūsų darbai

Taikomosios technologijos

Dažniausiai įvairaus dydžio įmonėms reikia individualaus sprendimo arba produkto, kad galėtų sėkmingai valdyti savo verslą. Taip pat dažniausiai šie sprendimai arba produktai turi būti pradėti kurti nuo nulio. Raktas į sėkmingą individualaus sprendimo arba produkto vystymą yra komanda, kuri turi aiškias atsakomybes, įgūdžius ir kvalifikacijos lygį.

Vadovaudamiesi Agile procesais, mes įgaliname savo atsidavusią ir gerai organizuotą komandą sukurti suasmenintus produktus ir/arba paslaugas konkretiems poreikiams.

Mes galime išplėsti projektų komandas ir pagreitinti pristatymo procesą, kad mūsų klientai gautų geriausią vertę akimirksniu. Su mūsų profesionaliaų programuotojų pagalba, sukuriame daugiafunkcines specialistų komandas, kurios dirba su skirtingomis programavimo kalbomis ir sistemomis.

Mūsų darbai

Long tail

Mes suprantame „Ilgąją uodegą“ (angl. Long tail), kaip pertekliaus ekonomiką. Chris Anderson, knygos „Ilgoji uodega“ autorius, apibrėžė naują verslo stiprinimo būdą, pasitelkiant internetą. Mes sutinkame su jo idėjomis ir tikime, kad internetiniai verslai gali būti dar sėkmingesni nei mūsų visų gerai žinomi tradiciniai verslai.

Internetas mums suteikia visas įsivaizduojamas galimybes parduoti savo prekes bei tikslingai visur ir visada pasiekti pirkėjus.

Mes esame pasiruošę padėti verslams sėkmingai augti, nes mes tikime jų ypatingais verslo modeliais. Dėl šios priežasties mes dirbame su tokiais klientais kaip leidykla „KOPA“, kuri sukūrė nišinį produktą  www.klik.lt, kad spaudos produktus būtų galima užsisakyti per kelias minutes. Mes taip pat vystėme „SAFE“ internetinį verslą, kuris yra didžiausias filatelijos įrangos tiekėjas Vokietijoje. Mes dirbame su didžiausiu sodo įrankių pardavėju Baltijos ir Skandinavijos šalių regionuose ir didžiausiu labaratorijos įrangos bei cheminių reagentų tiekėju Baltijos regione „Labochema“.

Mūsų darbai