Didesnė koncentracija lemia geresnius rezultatus

Susitelkimas ties šiomis industrijomis leidžia mums pateikti geriausius ir laiko patvirtintus sprendimus efektyviausiu būdu.

Elektronika

Mes turime daug patirties dirbant su elektronikos srities lyderiais. Pradedant didžiausiu Skandinavijos telekomunikacijų tiekėju, kuris taip pat yra elektronikos pardavėjas, baigiant didžiausiu IT prietaisų platintoju Vidurio Rytuose ir Afrikoje.

Mes taip pat vystome projektus savo vietinėje rinkoje ir esame sukūrę didžiausią elektroninių prekių el.parduotuvę Lietuvoje, kurios pardavimai ir ištikimų klientų skaičius nuolat auga.

Noras išmokti daugiau apie šią industriją veda mus pirmyn ir kaupiamos žinios padeda mūsų klientams pasiekti geriausius rezultatus.

Mūsų darbai

Farmacija

Farmacijos verslas yra vienas iš seniausių istorijoje. Bėgant amžiams pramonė prisitaikė prie pokyčių ir technologijų, o šiandien prekyba vyksta jau ir internete.

Farmacijos verslas yra milžiniškas ir nuolat reikalauja išskirtinių sprendimų tam, kad suvaldytų savo unikalius procesus ir metodus. Yra svarbu tai, kad techninių sprendimų tiekėjai nuolat turėtų idėjų, susijusių su tradiciniu farmacijos verslo modeliu, tačiau taip pat svarbu yra gebėti adaptuoti technologijomis grįstus pokyčius e-sistemoje ir suprasti, jog kiekvienas projektas yra specifinis ir unikalus.

Mūsų darbai

Gamybos pramonė

Gamyba užsiimančios kompanijos yra unikalios dėl savo tradicijų, ilgų gyvavimo metų ir vienetinės gamybos. Bendras gamybos kompanijų bruožas yra noras išsiskirti iš konkurentų ir skelbti apie savo unikalumą.

Gamybos pramonė sparčiai vystosi. Pasak istorijos ir teorijų, išgirstų iš gamybininkų, vertės grandinė (angl. Value chain) visada yra pirmoje vietoje. Tačiau laikai keičiasi ir gamybos kompanijos pradeda suprasti, kad jie gali tapti tiesioginiais savo prekių tiekėjais ir mažmenininkais.

Štai kaip nauja sąvoka, M2C – gamyba vartotojui (angl. Manufacturing to Consumer), atsirado . Daugelis gamybos kompanijų turi didelį skaičių gamyklų ir sandėlių, kurie turi būti apjungti, norint matyti užsakymų vykdymą tuo pačiu laiku. Taigi kiekviena gamybos kompanija jaučia poreikį turėti unikalią e-sistemą tiek internetinei prekybai gaminiais, tiek vidiniams įmonės procesams kontroliuoti. Šios galimybės įmonėms iškilo būtent interneto dėka. Kiekvienas gamintojas gali pasiekti savo klientus tiesiogiai be tarpininkų ar mažmenininkų.

Mes suprantame šias naujas galimybes gamybos pramonei ir suteikiame galimybę įmonėms pasiekti savo klientus visame pasaulyje bei išsilaikyti konkurencingoje tarptautinėje rinkoje.

Mūsų darbai

Taikomosios technologijos

Dažniausiai įvairaus dydžio įmonėms reikia individualaus sprendimo arba produkto, kad galėtų sėkmingai valdyti savo verslą. Taip pat dažniausiai šie sprendimai arba produktai turi būti pradėti kurti nuo nulio. Raktas į sėkmingą individualaus sprendimo arba produkto vystymą yra komanda, kuri turi aiškias atsakomybes, įgūdžius ir kvalifikacijos lygį.

Vadovaujantis Agile procesais,mes įgaliname savo atsidavusią ir gerai organizuotą komandą sukurti suasmenintus produktus ir/arba paslaugas konkretiems poreikiams.

Mes galime išplėsti projektų komandas ir pagreitinti pristatymo procesą, kad mūsų klientai gautų geriausią vertę akimirksniu. Su mūsų profesionaliais programuotojais sukuriame daugiafunkcines specialistų komandas, kurios dirba su skirtingomis programavimo kalbomis ir sistemomis.

Mūsų darbai

Long tail

Mes suprantame „Ilgąją uodegą“ (angl. Long tail), kaip pertekliaus ekonomiką. Chris Anderson, kuris yra knygos „Ilgoji uodega“ autorius, apibrėžė naują verslo stiprinimo būdą, pasitelkiant internetą. Mes sutinkame su jo idėjomis ir tikime, kad internetiniai verslai gali būti dar sėkmingesni nei mūsų visų žinomi tradiciniai verslai.

Internetas mums suteikia visas įsivaizduojamas galimybes parduoti savo prekes bei tikslingai visur ir visada pasiekti pirkėjus.

Mes esame pasiruošę padėti verslams sėkmingai augti, nes mes tikime jų ypatingais verslo modeliais. Dėl šios priežasties mes dirbame su tokiais klientais kaip leidykla „KOPA”, kuri sukūrė nišinį produktą  www.klik.lt, kad spaudos produktus būtų galima užsisakyti per kelias minutes. Mes taip pat vystėme „SAFE” internetinį verslą, kuris yra didžiausias filatelijos įrangos tiekėjas Vokietijoje. Mes dirbame su didžiausiu sodo įrankių pardavėju Baltijos ir Skandinavijos šalių regionuose ir didžiausiu labaratorijos įrangos bei cheminių reagentų tiekėjų Baltijos regione „Labochema”.

Mūsų darbai