MŪSŲ ISTORIJA

Mūsų istorija prasidėjo tada, kai du IT studentai turėjo daug laiko, idėjų ir entuziazmo. Mes gyvenome tarp daugybės jaunų menininkų ir mus taip žavėjo jų kuriami unikalūs rankų darbo papuošalai, kad nusprendėme pamėginti parduoti juos internetu visiems Jungtinėje Karalystėje ir už jos ribų. Praleidome daugybę valandų kurdami elektroninę parduotuvę, nes buvome tikri, jog turime gerą prekę bei dar geresnę svetainę. Buvome įsitikinę, kad viską išparduosime ir per naktį tapsime sensacija. Pirmo ketvirčio pabaigoje mes buvome pardavę lygiai nulį prekių. Nei vienos. Nepardavėme net žiedo kojos pirštui.
Šioje vietoje dauguma žmonių butų visam laikui apleidę internetinio verslo idėją, tačiau ne mes. Pradėjome mokytis ir studijuoti atitinkamą literatūrą, nes norėjome suprasti, kodėl taip įvyko. Kodėl mes nebuvome sėkmingi?
Tuo metu atradome Chris Anderson knygą „Ilgoji uodega” ir greitai tapome ilgosios uodegos teorijos mokiniais. Sekėme idėjas, pateiktas knygoje ir sukūrėme internetinę parduotuvę, kuri buvo skirta žaislams, ir sudrebinome rinką! Tai buvo paprasta svetainė, kurioje buvo galima filtruoti visas šalies žaislų parduotuves vienoje vietoje. Tai buvo sėkminga. Milžiniškas mūsų parduotuvės naudojimas įrodė vieną iš „Ilgosios uodegos” temų – internetas turi beveik nesibaigiančią pasiūlą. Mes pradėjome domėtis, kaip į tai daugiau įsitraukti.
Mes taip pat išmokome, kad internetas yra daugiau nei tik nesibaigianti prekių pasiūla. Tai yra nesibaigianti ryšių su žmonėmis, naujais verslais ir prekių idėjų pasiūla, kuriai reikia tik auditorijos, kad būtų pasiekta sėkmė. Nusprendėme perduoti savo žinias įvairaus verslo lyderiams ir galėjome įrodyti savo teorijas ir būdus padedami jiems pasiekti panašią sėkmę į mūsų, o patys gavome patirties apie el. prekybos svetainių vystymą ir reklamavimą per daugybę vertikalių.
Dabar mes esame prekybos ir e. projektų kūrimo įmonė, turinti daugiau nei 30 darbuotojų bei filialus Kaune, Čikagoje ir Stokholme. Esame įgyvendinę daugybę sėkmingų projektų 18-oje šalių visame pasaulyje.
Mūsų projektai

KOMANDA

Nuolatinis tobulėjimas – mūsų kasdieninė motyvacija, dirbant su įvairiais el.projektais.

Administracija

AKVILĖ

ARVYDAS

AURELIJUS

BRIGITA

GODA

IEVA

JOE

LISA

MINDAUGAS

PAULIUS

RON

UGNĖ

VAIDAS

VIRGINIJA

Dizaineriai

JUSTINA

robertas

Programuotojai

AIVARAS

AIVARAS

ALGIRDAS

AUKTUMA

AURIMAS

DARIUS

DOMINYKAS

DOVYDAS

EDGARAS

GIEDRIUS

KAROLIS

LUKAS

mantas

MINDAUGAS

MINDAUGAS

RIMANTAS

SIMONAS

TOMAS

VILIUS

ŽILVINAS

You
Apply now

Apdovanojimai

Apdovanojimai, kurių sulaukiame, yra mūsų ir mūsų klientų bendro darbo rezultatas

MŪSŲ ŽINIOS

Nuolatinis mokymasis ir kasdienis žinių pritaikymas mums padeda visada išlikti savo srities žinovais

Klientai

Jie patikėjo savo sėkmę mums.